O mně

Jsem dvacetiletá studentka. Tento rok jsem začala studium na ekonomicky zaměřené vysoké škole.

Řekla bych o sobě, že jsem idealistka, která si vysnívá takový svůj „perfektní svět“. Nezůstávám ovšem jen u představ – snažím se udělat vše pro to, aby se mé sny staly mojí vytouženou realitou.

Další věc, kterou o sobě mohu říct, je, že jsem jakýsi „extrovertní introvert“. Většinu času se mezi lidmi necítím dobře, nejraději jsem o samotě, ale když už ve společnosti být musím, většinou zvládám komunikaci s lidmi bez problému a dokážu se bavit s kýmkoliv. Na ostatní tedy působím jako extrovert, přestože to tak úplně není.

Mezi moje silné stránky pravděpodobně patří kreativita. Konkrétně ji využívám hlavně při pomoci druhým. Dokážu strávit hodiny tím, že se snažím vymyslet co nejlepší způsob, jakým vyřešit trable těch, na kterých mi záleží.

Další mou vlastností je to, že jsem nedůvěřivá. Vše, čím si nejsem jistá, si musím ověřit. Ať už na vlastní kůži nebo například prostým použitím vyhledávače. Také mi dlouho trvá, než začnu důvěřovat lidem okolo mě.

Také si dost cením svého soukromí, občas až příliš. Nerada mluvím o svém životě (paradox, když uvážíme, o čem je tento článek) a nerada se otevírám lidem, kterým 100% nedůvěřuji.

Jsem perfekcionistka. Každá maličkost, která není podle mých představ, je mi nepříjemná. Ať už jde o můj soukromý život nebo o svět okolo mě.S tím také souvisí to, že pokud se o něco hodně snažím a dávám do toho vše, očekávám ty nejlepší výsledky. Když se nedostaví, dokáže mě to hodně zklamat a demotivovat.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *